
Boshuisje
Ben jij toe aan een beetje avontuur, maar dan met nét wat meer comfort dan een tent biedt?
Ontdek onze knusse boshuisjes: verscholen tussen het groen, met het gefluit van vogels als wekker en het bos als je achtertuin.
Een fijne plek om te onthaasten, te genieten van rust en natuur, en toch voorzien van alle gemakken.
Perfect voor wie het buitenleven wil omarmen, zonder in te leveren op comfort.
Ook zeer geschikt voor wandelaars, fietsers en kanovaarders die onderweg zijn tijdens een kanotrekking over de Berkel – een warm en droog plekje om op adem te komen na een actieve dag in de natuur.
Boek nu jouw boshuisje en ervaar hoe heerlijk comfortabel avontuur kan zijn.
De boshuisjes
Wij hebben 3x een 2-persoons boshuisje & 1x een 3 persoons boshuisje.
We noemen onze boshuisjes, ‘boshuisjes’ omdat ze op deze manier zijn ingericht en tussen de bomen staan (niet in een bos).
Goed om te weten
Oetdoor = geen glamping, maar een outdoor beleving
Ons concept is om er ‘oet’ te gaan. Dat betekent dat alles draait om het buiten zijn, of het regent en waait, of dat de zon hoog aan de hemel staat, maar ook horen daar beestjes en modder bij. Zoals ze in Scandinavië zeggen; slecht weer bestaat niet, alleen een slechte voorbereiding. Mede daarom is kosteloos annuleren kort voor vertrek of eerder vertrekken niet kosteloos mogelijk. We proberen er alles aan te doen om het outdoor avontuur zo comfortabel mogelijk te maken.
Inclusief
- Bedlinnen en opgemaakte bedden
- Handdoeken (1 p.p.)
- 1 auto op de parkeerplaats
- Gebruik van onze fietsen, sups en kano’s (en alle andere spelletjes/boeken)
- Gebruik gietijzeren pannen voor kampvuur en kookmaterialen
Exclusief
- Toeristenbelasting €1,50,- p.p.p.n.
- Reserveringskosten €7,50 per accommodatie/plek
- Hout voor de vuurplek buiten
Optioneel
- Hottub en sauna Wildernis spa arrangement (check eerst de beschikbaarheid op www.oetdoor.nl/wildernisspa
- Huisdieren +€20,- per huisdier (max. 1)
Inventarisatielijst
- Opgemaakte bedden met bedlinnen
- 1 handdoek p.p.
- Bekers, borden, bestek
- French press voor het maken van koffie
- Thermoskan
- Stroom voor het opladen van een telefoon (niet voor waterkokers/koffiemachines, föhns, elektrische dekens)
- Lampje
- Warme dekens, fleece dekens voor bij het kampvuur, warme wollen kruiken, Warmte kussens van het merk Stoov
- 2 fauteuils met een tafeltje
- Slaapbank (in de 3 persoons)
- Klein elektrisch kacheltje
- Sanitair (douche/toilet) bevindt zich in het gezamenlijk service gebouw.
- Er is een gezamenlijke keuken op de camping aanwezig om te koken.
Aankomst: na 15:00 uur
Vertrek: voor 10:00 uur
Stilte tussen 23:00 en 08:00
Bij een kampvuur hoort een drankje, maar er zijn meer mensen op de camping. Je mag gerust nog een blokje op het vuur doen, maar om 23:00 uur moet het stil zijn.
Ontbijtservice
Tijdens de schoolvakanties en weekenden is het mogelijk om in het weekend broodjes te bestellen bij aankomst (tot 17:00 uur).
Honden
Vriendjes voor onze camp dog Jimmy zijn meer dan welkom! Wel geldt aanlijn & opruim plicht. In een boshuisje mag maximaal 1 hond.
Sfeerimpressie









Boeken
Oetdoor
Hogebrugweg 6
7273 PB Haarlo
T: 0573-745007













