
Achterhoekse Fika bar aan de Meren van Borculo
Welkom in onze nieuwe koffiebar, het hygge huus!
Vanaf 27 maart 2026 openen we met trots onze volledig nieuwe koffiebar, het hart van Oetdoor. Een warme, sfeervolle plek waar je kunt genieten van een (h)eerlijke koffie, een ontbijtje, lunch, fika of een gezellige borrel in de namiddag. Alles in onze vertrouwde Scandinavische stijl: eenvoudig, puur en met aandacht voor het moment.
Onze koffiebar is niet alleen een plek om te proeven en te ontspannen, maar ook om even lekker te werken achter je laptop of te lezen met uitzicht op het groen. De sfeer is rustig, inspirerend en helemaal hygge.
Wat maakt onze koffiebar zo bijzonder?
De sfeer. Terwijl je neerstrijkt met je koffie of lunch, hoor je op de achtergrond het leven op de camping; vogels, spelende kinderen en een knisperend vuurtje. Buiten is er een terras met fijne zitjes en een nieuwe speeltuin. Binnen heerst warmte, licht en eenvoud.
Shop
Op de dagen dat de koffiebar open is, kun je ook binnenlopen in onze Scandinavische shop – vol met outdoor essentials en sfeervolle hygge-items om dat gevoel mee naar huis te nemen.
Openingstijden
Wij verwelkomen jullie graag op de volgende dagen
Periode 27 maart t/m 13 december 2026
Maandag tot woensdag | 09:00 – 17:00 (keuken gesloten – alleen open voor drankjes en gebakjes (fika)
Donderdag | 09:00 – 17:00
Vrijdag | 09:00 – 18:00
Zaterdag | 09:00 – 17:00
Zondag | 09:00 – 17:00
Uitzonderingen
Zomervakantie (vanaf 10 juli t/m 15 augustus)
Maandag 09:00 – 18:00
Dinsdag 09:00 – 18:00
Woensdag 09:00 – 18:00
Donderdag 09:00 – 18:00
Vrijdag 09:00 – 18:00
Zaterdag 09:00 – 18:00
Zondag 09:00 – 18:00
Zomervakantie (16 augustus t/m 23 augustus)
Maandag 09:00 – 17:00
Dinsdag 09:00 – 17:00
Woensdag 09:00 – 17:00
Donderdag 09:00 – 17:00
Vrijdag 09:00 – 18:00
Zaterdag 09:00 – 18:00
Zondag 09:00 – 17:00
Herfstvakantie
Maandag 09:00 – 17:00
Dinsdag 09:00 – 17:00
Woensdag 09:00 – 17:00
Donderdag 09:00 – 17:00
Vrijdag 09:00 – 18:00
Zaterdag 09:00 – 17:00
Zondag 09:00 – 17:00
Let op! Lunchen kan tot 14:30 uur (high tea starten tot 14:00 uur). Daarna gaan we over op de borrel of koffie met een fika.
In verband met een besloten event zijn hebben we op de volgende dagen aangepaste openingstijden of zijn we gesloten:
– 26 t/m 29 augustus | Gesloten
– 30 augustus| 12:00-17:00 (gesloten voor lunch)
– 6 september | 12:00-17:00 (gesloten voor lunch)
– 13 september | 12:00-17:00 (gesloten voor lunch)
– 27 september | 12:00-17:00 (gesloten voor lunch)
– 8 oktober | Gesloten
– 9 oktober | 12:00-18:00
– 10 oktober | Gesloten
Regelmatig worden er besloten events bij ons gehouden, waardoor het terras en hygge huus niet geopend is. Wil je zeker zijn dat je niet voor niets komt, check dan even de reserveringstool of stuur ons een mailtje.










High tea (hot fika)
Een Scandinavische Hot Fika waarbij genieten centraal staat.
Je geniet eerst van een warme seizoenssoep. Daarna volgen twee Scandinavische sandwiches, scones met huisgemaakte jam (van onze eigen bessen), een kleine hartige taart en vijf heerlijke fika-zoetigheden.
Onze Hot Fika is niet alleen een gezellig uitje met familie of vrienden, maar ook een sfeervolle manier om een babyshower te vieren. In de warme, Scandinavische sfeer van Oetdoor maken jullie samen herinneringen onder het genot van al het lekkers dat de Hot Fika te bieden heeft.
€27,50 p.p.
Kids high tea €15,-
Glutenvrij mogelijk +€3,50 (kan wel sporen van gluten bevatten)

Pizza night (elke donderdagavond in september)
🍕 Nazomeren bij Oetdoor – Scandinavische hygge met een vleugje Italië 🇸🇪🇮🇹
Kom deze nazomer genieten bij Oetdoor. De drukte van de zomer maakt plaats voor lange avonden, knisperende kampvuurtjes en de rust van het buitenleven. We combineren onze vertrouwde Scandinavische sfeer met de warmte van Italiaanse nazomeravonden.
En wist je dat pizza’s ook in Scandinavië enorm populair zijn? In Zweden en Noorwegen behoort pizza zelfs tot de favoriete comfortfoods. Daarom steken wij de pizzaoven aan en bakken we de lekkerste verse pizza’s.
Iedereen is welkom! Je hoeft dus niet op onze camping te verblijven. Kom gezellig langs met familie, vrienden of buren. Terwijl jullie genieten van een heerlijke pizza, kunnen de kinderen zich uitleven in onze gloednieuwe speeltuin.
Vanaf 17.00 uur ben je van harte welkom. We bakken pizza’s tot 18.30 uur en daarna kun je de avond heerlijk afsluiten met een ambachtelijk ijsje of een huisgemaakte tiramisu. We sluiten ons terras om 19:30 uur.
€19,50 p.p.
€12,50 kids t/m 11 jaar

Kaasfondue (elke donderdagavond in november)
🍂🫕 Kaasfondue-avonden bij Oetdoor – de smaak van de Scandinavische herfst
Wanneer de dagen korter worden en de avonden kouder, is er niets gezelliger dan samen aanschuiven voor een dampende kaasfondue. De geur van houtvuur, kaarslicht en goed gezelschap maken dit dé manier om een donderdagavond in november door te brengen.
Iedere donderdagavond in november serveren we een uitgebreide kaasfondue met heerlijke bijgerechten. Neem de tijd om samen te tafelen, geniet van de knusse Scandinavische sfeer en sluit de avond af bij het kampvuur of met een warme drank in ons Hygge Huus.
Iedereen is welkom! Je hoeft dus niet op onze camping te verblijven. Kom gezellig langs met familie, vrienden, collega’s of buren en beleef een sfeervolle herfstavond bij Oetdoor.
Vanaf 17.30 uur ben je van harte welkom. Aanschuiven kan tot 18.00 uur, waarna we alle tijd nemen om samen te genieten. Om 21.00 uur sluiten we de avond af.
💰 €32,50 p.p. (incl. warm hapje vooraf en een heerlijk dessert)
Iets te vieren?
Iets te vieren? Dan ben je in ons Hygge Huus helemaal aan het juiste adres. Of het nu gaat om een verjaardag, jubileum, kerstborrel of babyborrel, wij zorgen voor een ontspannen, sfeervolle setting waarin jullie samen kunnen genieten.
Mail ons voor de verschillende mogelijkheden.
Sfeerimpressie












Oetdoor
Hogebrugweg 6
7273 PB Haarlo
T: 0573-745007